Familiedrama Middelburg: drie doden
MIDDELBURG (ANP) - Een vader en twee kinderen zijn zondagavond dood gevonden in een bovenwoning aan de Noordpoortstraat in Middelburg.
Het gaat om een 38-jarige man, een jongen van 5 en een meisje van 2 jaar oud. Dat heeft de politie bekendgemaakt.De politie kreeg om ongeveer half zeven een melding binnen van een verontruste moeder die zei dat haar kinderen niet terug thuis waren gekomen van een bezoek aan haar ex-man. De vrouw, die dichtbij woont, belde 112 en ging met de vader van haar ex naar het huis van haar voormalige echtgenoot. Daar vond ze de doden.
Volgens de politie is niet bekend hoe de slachtoffers om het leven zijn gekomen. De gemeente zegt in een brief aan omwonenden dat de man zichzelf van het leven heeft beroofd. De moeder en de opa, die in shock verkeren, zijn door de politie gehoord en krijgen slachtofferhulp.
De straat in de oude binnenstad van Middelburg werd afgesloten voor politieonderzoek. Volgens een omwonende was de vader een rustige, sympathieke en zelfs innemende man. Hij woonde pas drie maanden in het huis. Het stel zou ongeveer een jaar geleden gescheiden zijn.
Reacties (37)
Crln correspondent | maandag 19 november 2007 - 21:36 | ![]() |
aantal posts:119 | Men weet wel hoe de kinderen zijn omgekomen: gewurgd.
(wel een beetje actueel houden hé!) |
het-doet-pijn-als-je-verkering-uitgaat redacteur | dinsdag 20 november 2007 - 14:45 | ![]() |
aantal posts:645 | wat freselijk |
ettet bezorger | dinsdag 20 november 2007 - 20:50 | ![]() |
aantal posts:4 | wat vreselijk verschrikkelijk erg!!! wat zal die moeder het moeilijk hebben! heel veel sterkte toegewenst! |