Yord herfst logo
Home      Zoeken      

    Familiedrama Middelburg: drie doden

    MIDDELBURG (ANP) - Een vader en twee kinderen zijn zondagavond dood gevonden in een bovenwoning aan de Noordpoortstraat in Middelburg.

    Het gaat om een 38-jarige man, een jongen van 5 en een meisje van 2 jaar oud. Dat heeft de politie bekendgemaakt.De politie kreeg om ongeveer half zeven een melding binnen van een verontruste moeder die zei dat haar kinderen niet terug thuis waren gekomen van een bezoek aan haar ex-man. De vrouw, die dichtbij woont, belde 112 en ging met de vader van haar ex naar het huis van haar voormalige echtgenoot. Daar vond ze de doden.

    Volgens de politie is niet bekend hoe de slachtoffers om het leven zijn gekomen. De gemeente zegt in een brief aan omwonenden dat de man zichzelf van het leven heeft beroofd. De moeder en de opa, die in shock verkeren, zijn door de politie gehoord en krijgen slachtofferhulp.

    De straat in de oude binnenstad van Middelburg werd afgesloten voor politieonderzoek. Volgens een omwonende was de vader een rustige, sympathieke en zelfs innemende man. Hij woonde pas drie maanden in het huis. Het stel zou ongeveer een jaar geleden gescheiden zijn.

    Reacties (37)

    loesje
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:170

    In mijn stad.... Voor de zoveelste keer iets vreselijks.

     

    Wanneer komt er een einde aan deze nutteloze, afschuwelijke gebeurtenissen?

     

    Ik reed er langs toen we zondagavond uit kerk kwamen. Alles was afgezet, mensen stonden te praten. Ik wist het: "hier is iets bijzonders aan de hand, iets ergs"

     

    Ik wens de moeder van deze twee onschuldige kinderen heel veel sterkte toe.

     The only way to have a friend, is to be one.
    Crln
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:119

    Men weet wel hoe de kinderen zijn omgekomen: gewurgd.

     

    (wel een beetje actueel houden hé!)

    het-doet-pijn-als-je-verkering-uitgaat
    redacteur
    Quote bericht
    aantal posts:645

    wat freselijk
    Lijsje
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:34

    vreseluk, te erg voor woorden. Als die vent zich zelf nou ***.......*** maar die kinders hebben dr ok nie voor gekozen om op deze wereld geboren te worden... al die scheidingen, de kinders zijn dr altijd slachtoffer van.... er bestaan ok geen ex-ouders of ex-vader of moeder, vreseluk.  
    giechelmeid12
    journalist
    Quote bericht
    aantal posts:1565

    loesje
    correspondent schreef op maandag 19 november 2007 - 21:15

    In mijn stad.... Voor de zoveelste keer iets vreselijks.

     

    Wanneer komt er een einde aan deze nutteloze, afschuwelijke gebeurtenissen?

     

    Ik reed er langs toen we zondagavond uit kerk kwamen. Alles was afgezet, mensen stonden te praten. Ik wist het: "hier is iets bijzonders aan de hand, iets ergs"

     

    Ik wens de moeder van deze twee onschuldige kinderen heel veel sterkte toe.

    eng als j daar woont, lijkt mij
     sgat ik hou van je voor altijd!!!
    nanda14
    redacteur
    Quote bericht
    aantal posts:411

    ik denk dat de meeste van jullie wel in een fijn gezin wonen moet je nagaan hoe een zegen dat is! ik ben ook zo blij dat ik een veilig thuis heb ik heb nog nooit ruzie gehad met mn ouders en ik heb nog nooit meegemaakt dat mn ouders echt ruzie hadden en het gebeurt zo vaak dat ouders wel ruzie hebben en dat ze elkaar gwoon slaan enz!!!
     school is leuk!!
    ettet
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:4

    wat vreselijk verschrikkelijk erg!!!

    wat zal die moeder het moeilijk hebben! heel veel sterkte toegewenst!

    «  1  2  3