Indiase man trouwt met hond
NEW DELHI (ANP) – Een 33–jarige man in India is getrouwd met een hond om weer gezond te worden, zo berichtte de Hindustan Times dinsdag.De man had vijftien jaar geleden twee honden gedood en is sindsdien verlamd aan zijn benen en handen. Hij hoopt met het huwelijk zijn zondes uit het verleden weer goed te maken en te genezen.
De man volgde de raad op van een dorpsastroloog. Hij trouwde de hond Selvi tijdens een feestelijke hindoe–ceremonie in een tempel in de zuidelijke deelstaat Tamil Nadu.
Familieleden van de bruidegom hadden de zwerfhond in bad gedaan en een oranje sari om haar heen gedrapeerd. In de tempel legde de man een riem om de hals van zijn bruid en tijdens het feestmaal kreeg de hond een broodje.
Huwelijken tussen mens en dier zijn in afgelegen regionen van India niet ongebruikelijk. Mensen geloven het kwaad ermee te kunnen afwenden.
Reacties (54)
Knabbel bezorger | donderdag 15 november 2007 - 18:11 | ![]() |
aantal posts:4 | ![]() |
dordtenaar stagiair | donderdag 15 november 2007 - 19:26 | ![]() |
aantal posts:83 | bij mij op school hoor je heel de dag het woordje 'kansloos', dat zou op deze man toe te passen zijn. |
Adrian bezorger | donderdag 15 november 2007 - 20:40 | ![]() |
aantal posts:24 | Hij lievr dan ik..![]() |
hoihoi journalist | donderdag 15 november 2007 - 22:07 | ![]() |
aantal posts:2992 | ok... jmmr...maar kdenk (weet eigenlijk wel zkr) datt alleen bijgelooof is1!!
|