Verboden op straat te hangen in Utrecht
UTRECHT - In de Utrechtse wijk Kanaleneiland is het vanaf vrijdag 5 oktober verboden om in groepen op straat te hangen. Het samenscholingsverbod richt zich op jongeren die overlast veroorzaken of crimineel gedrag vertonen.De jongeren maken zich schuldig aan vernieling, roekeloos rijden, intimideren van voorbijgangers, woninginbraken en straatroof. Ze krijgen een brief van de politie over het samenscholingsverbod.
De politie waarschuwt tot 15 oktober en pakt daarna overtreders op. Na eerste overtreding volgt òf een werkstraf van minstens 15 uur òf een boete van tenminste 200 euro.
Reacties (6)
leen redacteur | donderdag 4 oktober 2007 - 10:59 | ![]() |
aantal posts:635 | wel bter dat ze die jongeren een boete van 200 euro geven!! Aleen btj raar dat ze niet meer op straat mogen hangen,maja |
vakantie-is-cool verslaggever | donderdag 4 oktober 2007 - 16:43 | ![]() |
aantal posts:981 | tzal daar wel heel erg zijn |
hvjOuuww verslaggever | donderdag 4 oktober 2007 - 16:53 | ![]() |
aantal posts:1059 | nouhh ja dat doe je tog niet...!! | |
....love.... |
lommetje bezorger | donderdag 4 oktober 2007 - 18:58 | ![]() |
aantal posts:36 | da make se ut wel erug bond dar seg |
Marilou redacteur | donderdag 4 oktober 2007 - 19:06 | ![]() |
aantal posts:531 | Goed zo! xxx my |
martinine bezorger | donderdag 4 oktober 2007 - 19:50 | ![]() |
aantal posts:14 | so dan moet je kind mar sijn als ie brief thuis komt eii kind moet stoppen met op straat hangen ook wel logisch |