Yord herfst logo
Home      Zoeken      

    Vrouw heeft 26 naalden in lichaam

    PEKING (ANP/AFP) - Artsen hebben in het lichaam van een Chinese vrouw 26 naalden ontdekt. De medici denken dat deze vlak na haar geboorte door haar grootouders zijn ingebracht, omdat zij teleurgesteld waren dat de baby geen jongen was.

    Dit meldden Chinese staatsmedia vrijdag.

    De 29-jarige Luo Cuifen bezocht een dokter na klachten over bloed in haar urine. Een röntgenfoto wees uit dat een van de spelden hier de oorzaak van was.

    Verder werden naalden gevonden in het hoofd, nek, een schouder en zelfs in de hersenen. De artsen staan voor een groot probleem, omdat een aantal naalden vitale organen zijn binnengedrongen, wat opereren bemoeilijkt. Maar een operatie is wel noodzakelijk om het leven van Luo te redden.

    Of de grootouders daadwerkelijk schuldig waren zal nooit bekend worden. Zij zijn inmiddels overleden.

    Reacties (46)

    eer
    stagiair
    Quote bericht
    aantal posts:53

    Bah ik word echt helemaal gek ik denk dt ik ze nu ook heb...

    Wat superdepuper gemeen van die opa en oma als ze het gedaan hadden!

    «  1  2  3  4