Aangiftes tegen Wilders stromen binnen
AMSTERDAM (ANP) – Het pleidooi van politicus Wilders voor een verbod op de Koran heeft geleid tot een hele reeks aangiftes. De politie houdt rekening met „tientallen aangiftes" en heeft aan het Openbaar Ministerie in Amsterdam gevraagd al de zaken te behandelen.
Dat meldde een woordvoerder van het college van procureurs–generaal woensdag. Cijfers over het aantal aangiftes tegen Wilders zijn nog niet bekend. Er zijn in elk geval aangiftes binnengekomen uit Utrecht, Den Bosch, Den Haag, Rotterdam, Zwolle–Lelystad en Amsterdam.
Wilders van de PVV zorgde vorige week woensdag voor ophef door in de Volkskrant te pleiten voor een verbod op de Koran. Het Tweede Kamerlid vergeleek het heilige boek van de moslims met Adolf Hitlers Mein Kampf, dat in Nederland niet zomaar verkocht mag worden. Het kabinet en de andere fracties in de Tweede Kamer distantieerden zich van Wilders’ uitspraken.
Zie ook:
Wilders wil verbod op Koran
Reacties (46)
xxxmy redacteur | vrijdag 17 augustus 2007 - 13:26 | ![]() |
aantal posts:349 | LisaLisaLisa
correspondent schreef op donderdag 16 augustus 2007 - 15:42 xxxmy
correspondent schreef op donderdag 16 augustus 2007 - 14:03 LisaLisaLisa
stagiair schreef op donderdag 16 augustus 2007 - 11:53 Wat een stomme foto van Wilders Had Yord geen betere!?! -- Geïnteresseerd in goud? Kijk op: www.oudnieuws.web-log.nl hoeft heel geen betere, zo zie je hoe die in et egt is, Vind je? Denk je dat hij er in het echt zo uit ziet Ik denk het niet, deze foto is net een beetje ongelukkig genomen. Op een andere foto ziet hij er veel leuker uit. ja, vin k ook, mr deze is wel grappig! |
LisaLisaLisa redacteur | vrijdag 17 augustus 2007 - 13:32 | ![]() |
aantal posts:300 | hannusje
bezorger schreef op donderdag 16 augustus 2007 - 20:43 LisaLisaLisa
dat is mischien spotten met hemstagiair schreef op donderdag 16 augustus 2007 - 15:42 xxxmy
correspondent schreef op donderdag 16 augustus 2007 - 14:03 LisaLisaLisa
stagiair schreef op donderdag 16 augustus 2007 - 11:53 Wat een stomme foto van Wilders Had Yord geen betere!?! -- Geïnteresseerd in goud? Kijk op: www.oudnieuws.web-log.nl hoeft heel geen betere, zo zie je hoe die in et egt is, Vind je? Denk je dat hij er in het echt zo uit ziet Ik denk het niet, deze foto is net een beetje ongelukkig genomen. Op een andere foto ziet hij er veel leuker uit. Ja, hij staat zo wel voor gek ![]() | |
Naamsverandering 'Negerzoen' blijkt een reclamestunt - Www.OudNieuws.Web-Log.NL |
apie correspondent | vrijdag 17 augustus 2007 - 13:33 | ![]() |
aantal posts:236 | kvin die foto ok vreselek mar dan kan je wel zien hoe da tie is!!!!! | |
ikkuuh love die ene!! |
maartie stagiair | vrijdag 17 augustus 2007 - 14:15 | ![]() |
aantal posts:55 | zo als wilders op de foto staat is ie precies ![]() ![]() ![]() |
nanda13 redacteur | vrijdag 17 augustus 2007 - 16:03 | ![]() |
aantal posts:411 | ik vind het zo,n komische foto echt geweldig!!!!!! | |
school is leuk!! |
christiannn correspondent | vrijdag 17 augustus 2007 - 17:15 | ![]() |
aantal posts:146 | Hahaha op die foto lijkt hij nog meer op zo'n langharige aap. Eigenlijk ziet hij er heel raar uit. |