Man eist 54 miljoen dollar voor zoekgeraakte broek
WASHINGTON (AP) - Een rechter uit Washington eist 54 miljoen dollar van een stomerij die twee jaar geleden zijn pantalon kwijtraakte. Aanvankelijk wilde hij zelfs 65 miljoen dollar voor het zoekraken van de broek, maar toen die eis werd afgewezen spande hij een nieuwe zaak aan, dit keer omdat de stomerij klanten zou misleiden.
De eigenaars van de stomerij zouden hun klanten hebben misleid door bordjes in hun zaak te hangen met teksten als: ”Tevredenheid verzekerd”. De advocaat van de stomerij zegt dat niemand zo’n tekst als een onvoorwaardelijke belofte zou opvatten.
Het is niet bekend hoeveel de rechter, Roy Pearson, voor de pantalon heeft betaald.
Lees meer opmerkelijke berichten in het dossier RAAR.
Reacties (19)
aaaaa bezorger | vrijdag 8 juni 2007 - 12:47 | ![]() |
aantal posts:21 | volgens mij heeft tie aand8 tekort ofso. ze kunnen hem tog ook gwoon een nieuwe broek geve |
lieselotje stagiair | zaterdag 9 juni 2007 - 10:13 | ![]() |
aantal posts:57 | dat is raar dat je zoveel voor een broek vraagt misschien zaten er wel hele kostbare dingen in !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
koetjuh bezorger | zaterdag 9 juni 2007 - 14:15 | ![]() |
aantal posts:46 | hahah.. vint wl maf.. kdenk da k m broek r ok mr ff ga brenge.. ben k glijk rijk:P.. xje corianne... |
GenM verslaggever | woensdag 8 augustus 2007 - 19:27 | ![]() |
aantal posts:1033 | Achtelijkkkkkkkkk![]() |