Yord herfst logo
Home      Zoeken      

    Feestbeest verwoest huis ouders

    LONDEN (ANP) – Een 17–jarige Brits meisje heeft vrienden, kennissen en volslagen onbekenden uitgenodigd voor een zogenoemd Skin–feestje, waarbij het de bedoeling was het ouderlijk huis zo efficiënt mogelijk uit te wonen. Het resultaat mocht er wezen, meldden Britse media vrijdag.

    De familie kan een maand lang het huis niet bewonen, de sloopschade beloopt een slordige 20.000 pond en dochterlief woont nu in bij vrienden.

    „Het huis is verkracht, totaal onteerd. Het maakt me fysiek ziek als ik naar binnen ga. Ik liet het huis in smetteloze staat achter en nu kan ik het niet meer aan om naar binnen te stappen”, aldus de moeder van de opstandige tiener na thuiskomst van een vakantietripje. Het huis wordt nu door professionele schoonmakers gereinigd en opnieuw ingericht, aldus The Times.

    'Vrienden’ van dochterlief trokken onder meer lampen van het plafond, stalen geld en juwelen, drukten peuken uit op het tapijt, kotsten in wastafels, lieten overal gebruikte condooms slingeren en urineerden als klap op de vuurpijl op de trouwjurk van Rachels moeder. Zeven politieauto’s, en een hondenbrigade moesten er aan te pas te komen om het feestje met meer dan tweehonderd gasten te beëindigen.

    Reacties (20)

    love4u2bhappy
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:180

    Mensen... waar zit ons verstand????????? Dit doe je je ouders (en iemand anders ook niet overigens) toch niet aan???
    zoen
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:6

    Hey, wat een leuke naam. Groetjes van de hele klas...
    E6211P
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:11

    lache op zo'n feeste kan je je tenminste uitleven.
    ikuh
    redacteur
    Quote bericht
    aantal posts:453

    das tog hil dom as ik die udrs was zou kmyn kind dat latn betalen.
    AtozZ
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:2

    Belachelijk!
    lele
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:11

    BAbah bah en nog een s bah,
    dirie
    stagiair
    Quote bericht
    aantal posts:77

    tsja, de jeugd van tegenwoordig;)(
     DjH
    noesje
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:9

    ik sou so iets me ouders niej eens aan durven doen... en dan diej trouwjurk. verschrikkelijk. voor het sefde geld sijn die mensen straks straatarm. sommige mensen denken egt niejt meer na bij wat se doen... groetjes my= noesje
    jwleeuwtje
    stagiair
    Quote bericht
    aantal posts:68

    Der doel is bereikt:)
    coolgril
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:1

    heey gefeliciteert !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):)
    sgatjuh
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:12

    wat eb ze er nu aan gehad?? ze is er zelf niet eens beter van geworden!!
    kruumel
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:1

    Wat een gigantisch dom ezelskuikentje.... Als je wil feesten doe dat dan lekker ergens anders... dan heb je nog meer lol denk ik... En zou jij naar zo`n feestje toegaan? Waar zit je verstand? Er zijn ook leuke feestjes, waar je andermans spullen niet hoef te vernielen... Vreselijk wat een kind...
    lindaatje
    stagiair
    Quote bericht
    aantal posts:86

    walgeluk!!!!!!!!!!!! egt smerig. en vreseluk vor diej ouders. hoe kan je je vader en moeder sow iets aan doen????
    humor
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:48

    ahhahaha lagge denk.....!!!!!!!!!!!!!!!!!1 dat mens is gek...! feestbeest... hahahhahahahahhahah ;p
    humor
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:48

    hahaha ga ook zon feestj opzoeke hahahahhahah ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    1  2  »