Bin Laden viert zaterdag feest
KABUL (ANP) - Waar de fuif precies gevierd gaat worden, is niet bekend. Maar dat Osama bin Laden zaterdag in vrijheid de felicitaties voor zijn vijftigste verjaardag in ontvangst kan nemen, zal hem ongetwijfeld een feestje waard zijn.
Als het aan de Amerikaanse president George Bush had gelegen, was Bin Laden al ruim vijf jaar geleden „dead or alive” in Amerikaanse handen gevallen, maar deze droom viel in duigen op de Afghaanse en Pakistaanse bergketens.
Klik hier voor het hele artikel.
Wie is Osama Bin Laden? Klik hier voor meer informatie.
Reacties (13)
gerben stagiair | vrijdag 9 maart 2007 - 13:08 | ![]() |
aantal posts:73 | ze moeten dat mens doden die is het leven niet meer waart |
sjien correspondent | vrijdag 9 maart 2007 - 14:07 | ![]() |
aantal posts:135 | Woww is die gast al 50 dan??? hij is tog nog steeds Wanted?? of ben ik nu blond??*haha* |
liz stagiair | vrijdag 9 maart 2007 - 15:52 | ![]() |
aantal posts:66 | gerben: niet doden, vergelt geen kwaad met kwaad!! |
xikx bezorger | vrijdag 9 maart 2007 - 16:34 | ![]() |
aantal posts:12 | als ze nou wete dat ie zaterdag feest houd hoe wete ze dat dan? waarom kunne ze die nog steeds nie oppakke dan? |
marlieske bezorger | vrijdag 9 maart 2007 - 19:43 | ![]() |
aantal posts:17 | @liz, jij stemt zeker geen SGP?;) haha, o ja er bestaan mensen die de bijbel beter moeten lezen.Gen. 9:6,Rom. 13:4 xx |
orgel bezorger | vrijdag 9 maart 2007 - 21:36 | ![]() |
aantal posts:14 | heey lizz waarom mag saddam dan wel worden vermoord?????? soms snapm ik deze discussies niet |
Bartjuhh stagiair | zaterdag 10 maart 2007 - 11:10 | ![]() |
aantal posts:52 | @xikx se hebbe hem nog nie gevonde |
Trepponk bezorger | zaterdag 10 maart 2007 - 16:14 | ![]() |
aantal posts:26 | Ik hoop dat ze hem snel vinden |
ellebel stagiair | zaterdag 10 maart 2007 - 18:08 | ![]() |
aantal posts:86 | k ben het wel met gerben eens, dat is toch gewoon bijbels? |