Yord herfst logo
Home      Zoeken      

    Stress slecht voor kinderen

    RIJSWIJK - Gestreste ouders hebben vaker kinderen met koorts en een slecht afweersysteem. Dat meldt een Amerikaans tijdschrift.

    Uit het onderzoek -dat gehouden werd bij 169 kinderen tussen de vijf en tien jaar- blijkt dat kinderen met gestreste ouders vaker koorts krijgen en een hogere activiteit van ”natural killer cells” bezitten. Deze cellen zijn een onderdeel van het afweersysteem en vooral belangrijk bij de afweer van virusinfecties.

    Uit eerder onderzoek bleek al dat kinderen met aanleg voor astma en eczeem gevoelig zijn voor stress in het gezin. Dit doet de allergie veroorzakende stoffen toenemen. Ook was al bekend dat stress bij ouders ervoor kan zorgen dat hun kinderen slechter functioneren op emotioneel en sociaal gebied.

    Reacties (4)

    lied
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:134

    whahaha!! die is goed :P zal ik ze is ff op sgool vertellen als de leraartjus zig een beetjuh al te veel haasten... GroEtJuS lied!
    Bowey
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:28

    :):)
    Mara
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:6

    Dis egt nie om te laggn. kben nl nvb hier van
    maxistonedd
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:43

    @ lied het is niet leuk om met zoiets aan te komen stel je voor dat je er zelf last van hebt...