Koningin op staatsbezoek in Turkije
ANKARA – Koningin Beatrix begon dinsdag, op uitnodiging van president Ahmet Sezer, aan een vierdaags staatsbezoek aan Turkije. Prins Willem–Alexander en prinses Máxima vergezellen haar.
De eerste dag speelt zich af in de hoofdstad Ankara, waar de Nederlanders welkom worden geheten met militair eerbetoon.
De koningin legde dinsdag een krans bij het nationale monument, het graf van de vader van het moderne Turkije, Atatürk.
Daarna bezoeken de koningin en het prinselijk paar onder andere de Turkse minister–president, Erdogan. Ook een schooltje wordt aangedaan.
’s Avonds biedt de president, Ahmet Sezer, de koninklijke gasten een diner aan in zijn paleis. Tijdens het diner houden beide staatshoofden een toespraak.
Reacties (5)
lena_love bezorger | dinsdag 27 februari 2007 - 12:59 | ![]() |
aantal posts:15 | leuk;) maxima met dr dikke buik!;) |
herjetje bezorger | dinsdag 27 februari 2007 - 17:58 | ![]() |
aantal posts:32 | maxima ziet er leuk en zwanger uit!leuke hoed! |
kostertjuh bezorger | dinsdag 27 februari 2007 - 18:17 | ![]() |
aantal posts:14 | @lena_love: alsof je die dikke buik goed ziet op de foto |
btb stagiair | dinsdag 27 februari 2007 - 20:00 | ![]() |
aantal posts:52 | so uitbindig begroet |
Kuszz stagiair | dinsdag 27 februari 2007 - 21:40 | ![]() |
aantal posts:64 | inderdaad kostertjuh! Dat zie je niet eens.. |