Yord herfst logo
Home      Zoeken      

    Nietsvermoedende schilder verft verkeerde flat

    FRANKFURT (ANP/DPA) – Toen een man uit Frankfurt donderdagavond thuiskwam, kon hij zijn ogen nauwelijks geloven. Iemand had namelijk de muren van zijn appartement geverfd. De waardevolle spullen in de flat waren onaangeroerd gebleven. De verbouwereerde man haalde er de politie bij.

    Die geloofde niet meteen in kabouters of elfjes en ging op zoek naar harde bewijzen. Op de keukentafel vonden de agenten een rekening van een schilder voor het verven van de muren; gericht aan de buurman. De conciėrge had de schilder blijkbaar de verkeerde sleutel gegeven en de schilder had niet gemerkt dat hij in de verkeerde flat was, aldus de politie vrijdag.

    Reacties (18)

    allard
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:11

    wat verschrikkelijk dom zeg. Je mag toch wel even eerst nadenken wat je schildert voordat je het gaat doen.
    mc
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:12

    eyyyyyy... das lollig mar kweet niet of ik er wel zo blij mee zou zijn... als die rekening er nou niet lag... @paarsje: iets tegen blond???
    ikkkke
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:29

    waar slaat dom blondje nouww wweer op. . jaloers op blonde mensen??
    «  1  2