Leerlinge Gomarus komt met moeder om bij ongeluk
OTTOLAND - Bij een ernstig verkeersongeval zijn maandagmiddag een 15-jarige leerlinge van de Gomarus Scholengemeenschap in Gorinchem en haar 41-jarige moeder uit Goudriaan om het leven gekomen.
De slachtoffers zaten in een auto die op de N216 ter hoogte van Ottoland vermoedelijk van de weg raakte. Na een stuurcorrectie kwam het voertuig op de andere weghelft terecht. Daar reed op dat moment een kleine vrachtwagen. Het gevolg was een frontale botsing, waarbij de vrachtwagen de personenauto tegen een boom drukte.
De twee inzittenden van de personenauto kwamen daarbij om het leven. De bestuurder van de vrachtwagen werd met verwondingen naar het ziekenhuis gebracht. Hij is inmiddels weer thuis.
De politie stelt een toedracht in naar de oorzaak van het ongeluk. Op de Gomarus Scholengemeenschap is de verslagenheid groot. Het 15-jarige meisje zat in de vierde klas.
Reacties (46)
miennie bezorger | dinsdag 13 februari 2007 - 19:07 | ![]() |
aantal posts:36 | Heel veel sterkte familie en vriende!!!!!!!! |
ceesie bezorger | dinsdag 13 februari 2007 - 19:24 | ![]() |
aantal posts:36 | ik kn ze ale bij |
mirtjuuuh bezorger | dinsdag 13 februari 2007 - 20:05 | ![]() |
aantal posts:37 | Echt heel erg! Ik hoorde het van een meisje van wie de vader daar directeur is! Echt heel triest!! |
kanarien bezorger | dinsdag 13 februari 2007 - 21:07 | ![]() |
aantal posts:11 | verschrikkelijk! ontzettend veel sterkte allemaal! |
9876543210 bezorger | woensdag 14 februari 2007 - 20:44 | ![]() |
aantal posts:30 | kzit ook op de gomarus ik kende ze niet echt maar zag ze wel vaak lopen en zitten bij de cluisjes iedereen gecondoleert |