Samen voetballen en op judo
Ze lijken wel een beetje op elkaar. Allebei zijn ze spontaan, open en houden ze van judo en voetbal. En niet onbelangrijk: Annegreth Oosse (15) uit Rotterdam en Annelies Brouw (14) uit Capelle aan den IJssel zijn ook nog eens achternichtjes.
Hoelang: Annegreth: „Toen ik in groep 7 zat werd mijn school opgeheven vanwege het kleine aantal leerlingen. Ik kwam toen op een nieuwe school bij Annelies in de klas. In de loop van het jaar kwamen we erachter dat onze moeders nichten waren. Vanaf dat moment trokken we meer met elkaar op.”
Activiteiten: Annegreth: „We houden allebei van een potje voetbal. In de pauzes op de lagere school deden we dat al. Ook als we soms afspreken, trappen we thuis een balletje. Sinds kort zitten we allebei op koor. En we musiceren samen; Annelies speelt dwarsfluit, ik orgel.”
Annelies: „We kletsen over van alles en nog wat. Ook houden we van discussiëren, bijvoorbeeld over welke muziek je al dan niet kan draaien. We spreken elkaar ook regelmatig op msn of via de mail.”
Hoogtepunt: „Annegreth: „Ik denk dat ons hoogtepunt nog moet komen. We gaan in de zomer samen op Daniëlkamp naar Ruigahuizen (Friesland).
Annelies: „Annegreth en ik hebben samen meegedaan aan een muziekconcours dat was georganiseerd door onze school. Met orgel en dwarsfluit hebben we een stuk gespeeld. We hebben niet gewonnen, maar we hadden erg veel lol.”
Dieptepunt: Annelies: „Na de eerste klas ging Annegreth naar het gymnasium, ik naar de havo. Het was jammer dat we vanaf toen niet meer bij elkaar in de klas zaten.”
Annegreth: „In de brugklas waren we een keer aan het tafeltennissen. Een paar jongens deden ontzettend vervelend en begonnen te slaan. Annelies is behoorlijk sterk en gooide toen een jongen op de grond. Die liet dat niet op zich zitten en sloeg haar. Haar gezicht bloedde en tanden zaten los. Ik heb het toen voor Annelies opgenomen. We laten ons niet zomaar pakken.”
Positieve eigenschap: Annegreth: „Annelies is open en spontaan. Ze is altijd in voor een lolletje en staat open voor serieuze gesprekken.”
Annelies: „Annegreth is heel eerlijk. Ze zegt het als ze het ergens niet mee eens is.
Negatieve eigenschap: Annegreth: „Annelies is best een flapuit. En ze is soms erg druk.”
Annelies: „Annegreth is heel fanatiek. Op school gaat ze voor het beste. Ik ben wat makkelijker.”
Lees meer in het dossier vriendschap.
Reacties (22)
Fem correspondent | dinsdag 23 januari 2007 - 17:01 | |
aantal posts:107 | leuk artikel en foto!! |
Nici bezorger | dinsdag 23 januari 2007 - 18:26 | |
aantal posts:25 | leuke foto, hey. veel plezier verder... |
jacolientje stagiair | dinsdag 23 januari 2007 - 20:22 | |
aantal posts:87 | steengoed van jullie ik laa me owk nie door een stelletjuh van die jogies op de kop zittuh leuk zon vriendschap!!! xxx |
AP bezorger | dinsdag 23 januari 2007 - 21:06 | |
aantal posts:14 | Het zijn vast hele leuke meiden. Het is egt leuk om zo lang dezelfde vriendin te hebben. groetjes |
jettie bezorger | woensdag 24 januari 2007 - 08:34 | |
aantal posts:18 | he gave foto man. nou noch veel plezier he. de groetjes! |
ikkkkkkeeeeeee bezorger | woensdag 24 januari 2007 - 15:46 | |
aantal posts:16 | da jullie ma lang vriendinnen zulle zijn |
lynn bezorger | woensdag 24 januari 2007 - 16:05 | |
aantal posts:8 | ej! leuk, k ga met jullie op kamp! ook na ruigahuizen gemengd, samen met n vriendin. |
Geddes stagiair | woensdag 24 januari 2007 - 17:33 | |
aantal posts:50 | @lynn.. Mail ik al met jou, of nog niet? ;) Anders laat ik m'n (spam-)mailadres ff achter.. ;) Grtjz Annegreth |
klazien bezorger | woensdag 24 januari 2007 - 19:36 | |
aantal posts:32 | je zou eerder zeggen dat jullie 17 zijn! leuke foto hoor! |
margroet journalist | woensdag 24 januari 2007 - 19:49 | |
aantal posts:2881 | Spontane meiden zijn jullie echt wel!!!!!!!!!!! | |
B3VA is the best.. |