Yord herfst logo
Home      Zoeken      

    Artsen werken aan donorbaarmoeder

    NEW YORK - Transplantatieartsen bereiden zich in New York voor op implantatie van een donorbaarmoeder. De ingreep zou het mogelijk moeten maken dat een vrouw waarvan de baarmoeder is verwijderd, toch zwanger raakt.

    Het artsenteam heeft net een proefperiode van een halfjaar afgesloten, waaruit blijkt dat voldoende baarmoeders van orgaandonoren beschikbaar zijn. „Ik geloof dat het technisch mogelijk is”, aldus dr. Guiseppe Del Priore, hoofd van het betrokken artsenteam en kankerspecialist.

    Hij wijst erop dat er inmiddels vrouwen zijn bevallen met een donornier, donorlever of zelfs een donorhart.

    Lees het hele artikel op www.refdag.nl

    Reacties (4)

    tannetje
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:4

    jah zeg llkkr stom zoiets kun je nie maken vin ik!!!!! een baarmoeder is weel heel persoonlijk vindt ik met de erfelijke eigenschappen en zo!!
    jp
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:5

    je weet helemaal nie wat daarvan kom!! erfelijke eigenschappen van 3 personen worden nu gemixt! erg gewaagt!!
    RianneS
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:28

    Ik weet zozeer niet of je de eigenschappen uberhaupt meekrijgt. Wel weet ik dat je zo'n vrouw erorm blijmaakt omdat ze nu wel zwanger kan worden. Zo donor kan geen kwaad en je helpt er mensen mee!!!!!!!
    ich
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:6

    Sorry hoor maar als die vrouw haar eierstokken nog heeft, heeft dit niets met erfelijke eigenschappen van een derde te maken. die eigenschappen worden bepaald met de conceptie en niet in de baarmoeder.