Vliegramp Indonesië eist zeker negentig doden
JAKARTA (ANP/RTR/AFP) – Op het Indonesische eiland Sulawesi zijn zeker negentig mensen omgekomen doordat hun vliegtuig, met 102 mensen aan boord, neerstortte bij de stad Polewali. Dat maakte de Indonesische overheid dinsdag bekend.
Twaalf mensen overleefden de ramp, aldus betrokkenen. Het is nog onduidelijk hoe ze er aan toe zijn. Ook is onbekend of ze verwondingen hebben opgelopen. Aan boord zaten 85 volwassenen, elf kinderen en zes bemanningsleden.
Het passagiersvliegtuig van de vliegmaatschappij Adam Air verdween maandag tijdens zwaar weer van de radar. Het vliegtuig zond nog noodsignalen uit, voordat het op 700 meter hoogte in de bergen stortte.
Het vliegtuig vloog veel te laag, waardoor het tegen een berg botste. Op Sulawesi zijn veel bergen en vulkanen met een hoogte van 3400 meter, bedekt met regenwouden.
Zie ook:
„Ramptoestel Indonesië nog niet gevonden"
Reacties (8)
geertruida bezorger | dinsdag 2 januari 2007 - 13:29 | |
aantal posts:6 | egt triest |
psychiaterinopleiding correspondent | dinsdag 2 januari 2007 - 14:44 | |
aantal posts:180 | zekr triest... |
kiss_janita bezorger | dinsdag 2 januari 2007 - 21:31 | |
aantal posts:24 | egt erg, het moet maar familie van je zijn... |
Orion stagiair | dinsdag 2 januari 2007 - 23:09 | |
aantal posts:65 | Het toestel is nog niet gevonden. |
jackie bezorger | woensdag 3 januari 2007 - 14:24 | |
aantal posts:45 | oh wat erg sjongejonge iku |
jel bezorger | woensdag 3 januari 2007 - 20:16 | |
aantal posts:42 | versgrikkelijk! op zo'n manier de dood ingaan! wat zullen die mensen het benauwd hebben gehad! |
MaF bezorger | woensdag 3 januari 2007 - 20:22 | |
aantal posts:6 | Das nie leuk. je mot ok nie so laag vliege, is te bergrijpe da je tege een berg anvlieg |