Verstoorde dromen
”Straatleven” vertelt aangrijpende verhalen van dak- en thuislozen
De een slaapt in een park, de ander in een nachtopvang, de derde bij kennissen of in een auto. In ”Straatleven” vertellen twintig dak- en thuislozen hun verhaal. Het rijk geïllustreerde boek geeft een indringende kijk in het leven van mensen voor wie velen de neus ophalen. „Ik heb gruwelijk veel verdriet.”
Toon (68) kent het straatleven als geen ander. Hij was bijna 41 jaar dakloos. De ene nacht sliep hij in een park, een andere nacht onder de Euromast. „Soms kruip je in een container. Daar lig je beschut. Dan ben je een zwerver. Je hebt niets. Het geld wat je hebt, is dan al verzopen. Het is een zwaar leven”, zegt Toon, die reuma aan zijn rechterbeen heeft. Inmiddels woont hij bij een vriendin.
Lees het hele artikel vandaag in de bijlage Boeken van het Reformatorisch Dagblad
Reacties (10)
Joanne correspondent | woensdag 13 december 2006 - 16:36 | ![]() |
aantal posts:206 | hey loesje, dat ben ik helemaal met je eens hoor!!!!! | |
Een dag is nooit zo nat of de zon schijnt altijd wat. |
Rosanne bezorger | woensdag 13 december 2006 - 17:17 | ![]() |
aantal posts:10 | loesje ik vin je wel erg kort door de bocht or! |
Rups bezorger | woensdag 13 december 2006 - 20:24 | ![]() |
aantal posts:46 | kdeel je mening, riannes;) | |
Zorgen moet je doen, niet maken |
jwleeuwtje stagiair | donderdag 14 december 2006 - 09:21 | ![]() |
aantal posts:68 | Winter, was dat niet iets met vorst, sneeuw en ijs??? |
nelus stagiair | donderdag 14 december 2006 - 15:10 | ![]() |
aantal posts:90 | hey jwleeuwte, nee in de winter schijnt de zon en is het 35 graden ;) |
CC-rtje bezorger | donderdag 14 december 2006 - 17:03 | ![]() |
aantal posts:30 | Hoi! Ik moet er egt niet aan denken dat ik zo zou moeten leven! Kheb ontzettend veel medelijden met die mensen! xxx |