Politie op zoek naar vermiste jongen Ermelo
ERMELO - De politie is op zoek naar de 13-jarige Lesley Schokker uit Ermelo. De jongen wordt sinds 4 oktober vermist.
Die dag liep Lesley weg van Emaus in Ermelo, een behandelcentrum voor jongeren met een lichte verstandelijke beperking en ernstige gedragsproblemen. Emaus is onderdeel van de zorggroep ’s Heeren Loo Kwadrant.
De jongen is in het verleden vaker weggelopen, maar keerde dan na enkele dagen weer terug of nam telefonisch contact op.
Lesley is ongeveer 1,70 meter lang. Hij heeft blond haar en droeg op de dag van zijn verdwijning een wit petje, een spijkerbroek, witte sportschoenen en een zwart bomberjack met oranje voering, die ook andersom gedragen kan worden.
Reacties (5)
eer stagiair | donderdag 12 oktober 2006 - 15:46 | ![]() |
aantal posts:53 | moeten wij dan gaan zoeken??? komt hij dan nooit terug?? |
ik stagiair | donderdag 12 oktober 2006 - 20:02 | ![]() |
aantal posts:61 | ik ga hem echt niet zoeken, hoor! Als je dat maar weet! |
mouse bezorger | donderdag 12 oktober 2006 - 21:06 | ![]() |
aantal posts:6 | eaJ .. reageer niej zo gek.. het is wel iemand met een licht verstandelijke beperking, en hij is vermist.. reageer ff normaal..;) |
tekkel correspondent | vrijdag 13 oktober 2006 - 09:06 | ![]() |
aantal posts:102 | Ik hoop dat die jongen weer snel terecht komt. |