Yord herfst logo
Home      Zoeken      

    Jongen (13) komt met geweer naar school

    JOPLIN (AP) – Een 13–jarige jongen in Joplin in de Amerikaanse staat Missouri is maandag met een geweer en munitie naar school gekomen en heeft een schot in het plafond gelost. Dat hebben medewerkers van de school bekendgemaakt.

    De jongen was gekleed in een zwarte regenjas en had een T–shirt over zijn hoofd waarin hij kijkgaten had gemaakt. Hij richtte zijn geweer op twee leerlingen, het schoolhoofd en een toezichthouder en zei „Laat me dit alsjeblieft niet doen". Daarop schoot hij in de lucht, waarna hij herhaalde „Laat me dit alsjeblieft niet doen".

    De jongen probeerde weer te schieten, maar het Mac–30 geweer haperde. De toezichthouder en het schoolhoofd wisten hem zo ver te krijgen dat hij het schoolgebouw weer verliet, waar hij werd opgewacht door politieagenten met getrokken wapens. De jongen liet daarop zijn geweer vallen. De 750 leerlingen van de school werden naar een gebouw in de buurt geëvacueerd.

    In de afgelopen week hebben zich op drie Amerikaanse scholen dodelijke schietpartijen voorgedaan en waren verscheidene andere scholen tijdelijk gesloten vanwege dreigementen.

    Reacties (9)

    saar
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:27

    gek!! was vast een beetje grazy
    inkie
    redacteur
    Quote bericht
    aantal posts:365

    Laat me dit alsjeblief niet doen == dat wijst toch heen naar een stem in zijn hoofd (oid) die hem dus opdrachten geeft. De Satan is machtig.
    loekje
    stagiair
    Quote bericht
    aantal posts:53

    Die jongen wist waarschijnlijk niet meer wat hij deed, het komt inderdaad van de duivel af!! Maar goed dat dat geweer weigerde en hij niet op mensen heeft kunnen schieten.
    zus
    stagiair
    Quote bericht
    aantal posts:51

    Waar gaat het heen?!
    hahaha
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:1

    het is toch sneu dat zulke jonge mensen dat al hebben stemmen in hun hoofd! ma je ziet het kan levensgevaarlijk zijn het is wat
    T
    stagiair
    Quote bericht
    aantal posts:87

    de bijbel heeft het voorspeld
    robert
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:32

    vast niet goed in zijn hoofd
    Boe
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:19

    glijk oppakken
    Princess
    stagiair
    Quote bericht
    aantal posts:77

    Wa speelt er allemaal in zijn hoofd rond joh! Kgloof toch zkr nix goe hor!