Protest tegen Woerdense vloekdoorstreper
WOERDEN - De onbekende actiegroep W.A.F. heeft de strijd aangebonden met de zogenoemde vloekdoorstreper. Aan de gevel van de Woerdense bibliotheek hing dit weekeinde een spandoek met een godslasterlijke tekst.
Op het linnen doek, dat zondagmiddag alweer werd verwijderd, stond onder meer: „Het W.A.F. houdt niet van censuur.”
De actie is gericht tegen een nog onbekende bezoeker van de Woerdense bibliotheek die met een pen in de hand de collectie van de bieb doorloopt en een streep zet door schuttingwoorden en vloeken.
De boeken waarin deze persoon heeft gestreept gaan linea recta de prullenmand in. De Woerdense bibliotheek weet niet om hoeveel boeken het inmiddels gaat.
Reacties (9)
anotje bezorger | dinsdag 26 september 2006 - 13:42 | |
aantal posts:40 | tja, overdrijven is ok een vak |
Janneke bezorger | dinsdag 26 september 2006 - 16:03 | |
aantal posts:23 | Nou ja, het is toch goed dat hij dat doet? En dan moeten ze dat maar bij de bibliotheek zeggen! Dat het niet mag dan! |
gerben stagiair | dinsdag 26 september 2006 - 16:41 | |
aantal posts:73 | niet er goed |
anneco bezorger | dinsdag 26 september 2006 - 19:47 | |
aantal posts:8 | mare wrom gooie ze diej boeken gan glijk weg? das tog zonde voor een paar van die krasjes |
ROZZZE bezorger | dinsdag 26 september 2006 - 21:38 | |
aantal posts:1 | zoooo heej...kben benieuwd wie dat zou zijn!je gaat tog nie in de boeke van iemand anders lope kalke!! |