Yord herfst logo
Home      Zoeken      

Reactiemogelijkheid Yord

Yord heeft de reactiemogelijkheid aangepast. Alleen geregistreerde Yordbezoekers kunnen onder een vaste nickname reageren op artikelen. Ben je nog niet geregistreerd? Ga naar Registreer, meld je aan als vaste bezoeker. Je ontvangt dan een gratis Yord e-mailadres en kunt dan reageren op artikelen.

Uiteraard gaat Yord voor 100 procent vertrouwelijk om met de gegevens die jij bij de registratie invult. Deze worden nooit gepubliceerd op de site en worden niet zichtbaar in verband gebracht met jouw nickname.

Ben je al wel geregistreerd op Yord? Dan hoef je alleen nog maar een nickname toe te voegen aan je profiel. Klik op Reageer ook (onderaan dit artikel) om een vaste nickname te kiezen.

Wil je je nickname wijzigen? Klik, nadat je ingelogd hebt, op de knop Profiel. Wijzig daar je nickname.

Hulp nodig bij het registreren? Ga naar de uitleg.

Vergeet niet uit te loggen als je Yord.nl verlaat! Klik linksboven op de knop Uitloggen.

Vragen of opmerkingen? Laat 't ons weten en stuur een mailtje naar info@yord.nl.

Reacties (44)

maria
redacteur
Quote bericht
aantal posts:279

ik vint een goeie yord
 Sometimes you wonder if the road you're on has a reason... Try to go on when you just don't know! --
Orion
stagiair
Quote bericht
aantal posts:65

Zeer slecht voorstel. Tegenwoordig moet ik overal op inloggen en wachtwoorden invoeren. Om gek van te worden. Maar ja het is niet anders. Nogmaal ik vind het zeer slecht.
Orion
stagiair
Quote bericht
aantal posts:65

Mensen met nicknames met ikju en ikke en ik en zulke onzin, moeten maar een andere nick verzinnen. Dat is toch geen nickname. Klinkt zo fantasieloos.
lied
correspondent
Quote bericht
aantal posts:134

Beter!!! Dan kun je er op aangesproken worden, als je een abnormale reactie geeft! Toppie Yord!
Arjann
bezorger
Quote bericht
aantal posts:4

lache men nu hoef je temiste nie te soeke for te reaksie van un bukendu
let
bezorger
Quote bericht
aantal posts:10

@orion: jouw naam slaat ook nergens op, dus hoef je ook niet te zeuren over ikke enz. magoed, kvon et eerst tog handiger or
nel
bezorger
Quote bericht
aantal posts:33

Die vind ik wel goed alleen het duurt nu wel veel langer en dat is opzich wel iri het is wel een betere actie!!!
muisje
bezorger
Quote bericht
aantal posts:2

sorry maar kvind dit echt irritant!!! het duurt allemaal veeeel langer!! en kvind het ok niet zoow gastvrij hoor!!!! het is ook leuk voor buitenstaanders als ze kunnen reageren!! khoop echt dat dit weer snel afgeschaft wordt!!!!!
mjb
bezorger
Quote bericht
aantal posts:11

Vind het opzich wel goed oor maar hoe doen jullie het dan met gasten enzo ?? trouwens ff voor de duidelijkheid MAGT is veranderd in MJB
Elise
stagiair
Quote bericht
aantal posts:91

@ let srry ma orion kan gwoon zijn of haar naam zijn hoor! mijn neefjuh heet ook orion dusj
se
bezorger
Quote bericht
aantal posts:20

@let orion is een sterrenstelsel:p dus leuke naam tog..
kim
bezorger
Quote bericht
aantal posts:8

ik vind het niet handig je blijft niet meer zo anoniem als wanneer je telkens een andere naam kunt invullen. en dat van dat nickname afpakken, dat gebeurt volgens mij maar ontzettend weinig, dus ik vind dit gewoon een vette onzinregel!
nick
correspondent
Quote bericht
aantal posts:146

t is wel handig, nu kan niet iedereen een anders nickname gebruiken, maar jah, je moet toch weer telkens inloggen hè? groetjes!
judith
correspondent
Quote bericht
aantal posts:100

kbent van harte met je eens Nick
«  1  2  3