Yord herfst logo
Home      Zoeken      

    Nederlander weer blij om thuis te zijn

    DE MEERN - Het oude gezegde ”Oost, west, thuis best” blijkt anno 2006 nog altijd op te gaan. Twee derde van de Nederlanders is altijd blij om na vakantie weer terug te zijn in zijn eigen huis.

    Dat blijkt uit onderzoek van de Van Bruggen Adviesgroep in De Meern. Vooral het eigen bed wordt gemist tijdens de vakantie. Dit wordt gevolgd door het comfort van het eigen huis en op een goede derde plaats noemen de ondervraagden de beschikking over een eigen computer. Bijna 7 procent van de mensen wil een exacte kopie van het eigen huis als vakantieverblijf.

    De terugkomst thuis kent ook zijn nadelen. Circa 55 procent van de respondenten ergert zich wel ergens aan op het moment van terugkeer in het eigen huis. De ergste bron van irritatie is de toename van het onkruid in de tuin. Het verwerken van de grote berg post komt op de tweede plaats en achterstallig onderhoud wordt als derde ergernis genoemd.

    Aan het onderzoek deden duizend mensen mee.

    Reacties (2)

    Astrid
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:5

    yeah... zit wel wat in opzich... kzou al1 g1 exacte kopie vt huis als vkantievrblijf wille hebbe... dan hebbie hil nie ut idee daj op vkantie ben...;) maja.. boeiuh..
    Inge Schipper
    stagiair
    Quote bericht
    aantal posts:58

    hey, ik heb altijd mega vette super zin in vakantie.. maar als ik thuis ben, vindi k het een paar dagen wel weer lekker maar dan verlang ik alwweer naar de volgende vakantie!! En helemaal als ik op school zit! Vreselijk!! Gelukkig hebben we tussendoor vakantie's nog en de weekende!! lang leve de lol op school!!!!!!!!!!!!!