Yord herfst logo
Home      Zoeken      

    Taïda mag in Nederland studeren

    DEN HAAG (ANP) – Taïda Pasic mag in Nederland studeren. De Immigratie– en Naturalisatiedienst (IND) heeft de Universiteit in Leiden woensdag een positief advies afgegeven over de aanvraag van de Kosovaarse, die onlangs slaagde voor haar vwo–examen. Dat bevestigt een woordvoerder van het ministerie van Justitie desgevraagd.

    Het meisje verliet Nederland eind april, nadat de rechter had bepaald dat ze onrechtmatig in Nederland verbleef.

    Taïda, die rechten wil studeren, diende begin juli een aanvraag in bij de IND. Net als bij andere studenten is deze aanvraag binnen een aantal weken afgehandeld, aldus Martin Bruinsma, woordvoerder van het ministerie van Justitie. „Ze voldoet aan alle voorwaarden om in Nederland te kunnen studeren”.

    De Kosovaarse moet nu nog een verblijfsvergunning voor studiedoeleinden aanvragen, maar volgens de woordvoerder hoeft dat geen problemen op te leveren, in tegenstelling tot eerder dit jaar. Haar aanvraag voor een verblijfsvergunning werd toen afgewezen, omdat ze misbruik had gemaakt van de procedures.

    Reacties (2)

    shalom
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:102

    @ allie osram hoe DURF je zulke dingen te zeggen? jammer dat je zulke ongenuanceerde opmerkingingen uitkraamt. ik wil niet weer een hele discussie over buitelanders want die is al vaak genoeg gehouden maar als christen hoor je beter te weten!
    daa
    correspondent
    Quote bericht
    aantal posts:102

    wat fijn voor je Taida! we gunnen het je van harte...