Yord herfst logo
Home      Zoeken      

België weer opgeschrikt door kinderontvoering

VERVIERS - Nauwelijks een maand na de ontvoering en moord op de Belgische halfzusjes Stacy en Nathalie is België het afgelopen weekeinde opnieuw opgeschrikt door de ontvoering en aanranding van een kind.

Het slachtoffer werd zaterdagmiddag levend, maar met ingeslagen schedel, gevonden langs de kant van een weg in de provincie Luik. De vermoedelijke dader is aangehouden en heeft bekend.

David Henriet

David Henriet

De negenjarige jongen, David Henriet, verdween vrijdagavond spoorloos nadat hij met een kennis van zijn ouders een autoritje was gaan maken. Die beweerde de jongen vlak bij zijn huis in de plaats Verviers te hebben afgezet, maar toen David niet thuiskwam sloeg zijn moeder alarm.

De politie nam de melding meteen zeer serieus en begon met vijftig agenten, speurhonden en een helikopter een zoektocht. Zaterdagmiddag werd David bij toeval door een boerenechtpaar teruggevonden op een kleine 10 kilometer van het huis van zijn moeder, onder struikgewas langs de kant van de weg.

Lees het hele artikel op www.refdag.nl

Reacties (2)

*...WZDB...*
bezorger
Quote bericht
aantal posts:3

Wat zielig voor dat jochie.... Hij kan tog ook nadenken, man waar heeft hij zijn gevoelens zitten, en hji denkt niet eens aan hoe het jongetje zich zooouw voelen
jve
correspondent
Quote bericht
aantal posts:130

Dit is gewoon absurd. Ik heb er geen woorden voor.