Meisje (15) smokkelt cocaïne in teddybeer
STUTTGART (AP) – De Duitse douane heeft eind april een 15–jarig Zwitsers meisje opgepakt omdat ze cocaïne probeerde te smokkelen in haar teddybeer. Dat is woensdag bekendgemaakt.
Het meisje beweerde in eerste instantie dat ze het speelgoedbeest had gekregen van een vriend in Amsterdam, maar gaf later toe dat ze zo’n tweeduizend euro had ontvangen om de cocaïne per trein van Nederland naar Zwitserland te brengen. De treindouanièrs werden achterdochtig omdat de 80 centimeter grote teddybeer ongewoon zwaar was en er een extra naad op zijn buik zat. De 72 gevonden pakjes cocaïne hebben een straatwaarde van zo’n vijftigduizend euro.
Reacties (4)
elspeter bezorger | woensdag 31 mei 2006 - 19:39 | ![]() |
aantal posts:23 | goet bed8 maar nie egt slim |
beertje pipeloentje bezorger | woensdag 31 mei 2006 - 20:13 | ![]() |
aantal posts:41 | als je 15 ben lop je natuurlijk niet meer met een grote teddybeer dus dat valt heel erg op |
Dirk Baan bezorger | donderdag 1 juni 2006 - 07:46 | ![]() |
aantal posts:4 | Dan zijn ze wel erg strenk |
jaap anders bezorger | donderdag 1 juni 2006 - 12:57 | ![]() |
aantal posts:3 | hallo zeg, ik begrijp het deerntje van 15 best! tog gezellig zoon teddybeer! kan je lekker mee kroelen! lik jaap |