Gaar van het examen Nederlands
Elodie Janse zit in havo 5 en doet examen. Samen met twee andere examenkandidaten houdt ze speciaal voor Yord een dagboek bij. Maandag maakte Elodie haar examen Nederlands.
Hey allemaal, daar ben ik weer! Eerst iedereen even bedanken voor de reacties… echt leuk! Ik zit (uhm… zat! even wennen hoor) inderdaad op het Calvijn College in Goes.
Na een weekendje niks meer te hebben gedaan voor mijn examens er dan nu toch weer tegen aan. Gelukkig dat we Nederlands hebben op maandag, want daar kan je toch niet veel voor doen. Het examen Nederlands bestaat uit een tekst met vragen. Daarnaast moet je een samenvatting maken. Niet echt moeilijk hoor… ik heb ook alleen maar een paar examens geoefend.
De sfeer tijdens het examen was nu nog gezelliger omdat je iedereen weer ziet. Bij wiskunde was dat niet zo omdat dat een profielvak is. Ik had echt zin om naar school te gaan! M’n examen ging best goed. Eerlijk gezegd zag ik er toch een beetje tegen op om zo’n hele samenvatting te maken. Daar wordt je echt gaar van! Het duurt drie uur en dan moet je ook nog eens zo’n moeilijke tekst samen gaan vatten. Gelukkig viel het mee!
Ow ja… ik zal jullie nog even ‘updaten’ over mijn wiskunde-examen. Ik heb dat nagekeken op internet en daar kwam uit dat ik sowieso boven de vijf uit zal komen. Hartstikke blij dus!
Nou ja… ik heb nu twee examens achter de rug, dus nog vijf te gaan. Het wordt deze week wel even stressen want er komen moeilijke vakken aan: scheikunde, biologie, natuurkunde, economie en engels. Voor al die examens moet er nog veel geoefend en geleerd worden, dus ik ga snel weer leren! Na het scheikunde-examen laat ik snel weer wat van me horen!
Nieuwsgierig geworden naar meer examenervaringen? Kijk elke dag op Yord.nl voor een nieuw verslag.