Yord herfst logo
Home      Zoeken      

    Levenslang voor Mohammed B.

    AMSTERDAM (ANP) - De rechtbank in Amsterdam heeft Mohammed B. dinsdag tot een levenslange gevangenisstraf veroordeeld.

    Volgens de rechters is de 27-jarige Amsterdammer van Marokkaanse afkomst schuldig aan de moord op Theo van Gogh op 2 november.

    Ook is B. schuldig bevonden aan poging tot moord op een aantal politieagenten en twee omstanders en heeft hij het Tweede-Kamerlid Hirsi Ali belemmerd haar werk als parlementariër te kunnen doen. Volgens de rechtbank zijn niet alle misdrijven gepleegd met terroristisch oogmerk.

    Het openbaar ministerie (OM) had levenslang geëist.

    Lees meer op www.refdag.nl.

     

    Reacties (3)

    Janneke
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:1

    ja, Fr@ kwas mssgn te vlug met mn oordeel
    joooooooooooooootje
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:44

    martelen mag zowieso niet!! wat hij ook gedaan mag hebben!!! en ik zou hem best op gaan zoeken in de gevangenis hoor!! maar wat ik wel erg vind is dat hij gezegd heb dat hij het zo nog eens zou doen als hij er de kans voor kreeg!! ik vind het niet erg dat hij levenslang heb gekregen!!
    bloempie
    bezorger
    Quote bericht
    aantal posts:21

    ik vindt het egt goed dat hij levenslang heeft gekregen, misschien dat hij dan na een paar jaar tot inzicht komt (je weet maar noit hee)