Yord herfst logo
Home      Zoeken      

„Samen dingen doen vind ik fijn”

Naam: Corina Aalvanger

Woonplaats: Tollebeek

Leeftijd: 13 jaar

Vakantieperiode: 5 juli - 6 augustus

Hoe ga jij je vakantie doorbrengen: Ik ga tot 16 juli werken. Op 29 juli vertrek ik met mijn ouders naar een camping in Gees. Een paar gezinnen die wij kennen gaan er ook heen, onder andere het gezin van mijn vriendin?een vriendin van mij. Dat is wel grappig. De rest van de vakantie ga ik mijn kamer opruimen, logeren bij een hartsvriendin in Oudemirdum, nieuwe schoolspullen kopen en msn’en.

Fijnste vakantie-ervaring: Als er bekende mensen op de camping zijn, (dan) kun je samen dingen doen. Winkelen bijvoorbeeld. Dat vind ik altijd erg fijn.

Vakantietip: Ga naar Zuna vlak bij Rijssen. Er is daar een recreatieteam. Je hebt dan elke dag wat te doen. In Rijssen kun je leuk winkelen.

Camping De Verborgen Hoek in Harich (Friesland) is ook erg leuk. Midden in de nacht kun je met een dropping meedoen. Je wordt in het donkere bos of ergens afgezet en moet zelf de weg naar de camping terug zien te vinden. De camping heeft 150 staanplaatsen voor campers en er zijn twee huisjes. Misschien ga ik in de vakantie werken op deze camping.

Wat ga je na de vakantie doen? Weer naar school: leren, leren en nog eens leren. Huiswerk maken is niet leuk. Gelukkig is het gauw herfstvakantie.

Reacties (5)

Henrike
bezorger
Quote bericht
aantal posts:5

lijkt me wel gaaf om naar die camping te gaan bedankt voor de tip kan ik mis wel eens met een vriendin doen ofzo
ik
bezorger
Quote bericht
aantal posts:2

hey corine benj in holsappel op vkantie gweest? ik ook
agirl_
bezorger
Quote bericht
aantal posts:7

lkkr zon vak. kga niej met vak.!!!
jorretje
bezorger
Quote bericht
aantal posts:44

Hey missy ik moet ze nog wegbrengen!! stom he dat is echt gek. maar ben wel benieuwd!!! je moet trouwens wel een tien stemmen he anders komen we nooit omhoog!!!
hannes
bezorger
Quote bericht
aantal posts:10

gaaf he rijssen woon ik ook. pragtige omgeving en ook veel visgelegenheid natuurlijk.mooi man