Vrouw duikt op na executie vermeende moordenaar
PEKING (ANP/RTR) - In China is een vrouw opgedoken van wie werd gedacht dat ze vermoord was, zestien jaar na de executie van haar vermeende moordenaar. Ze bleek jaren in een gevangenis te hebben gezeten voor drugshandel, meldden Chinese media donderdag.
Shi Xiaorong was achttien jaar toen ze in 1987 verdween, op hetzelfde moment dat in een rivier in de buurt van haar woonplaats delen van een vrouwelijk lichaam werden ontdekt. De politie ging ervan uit dat het om de vermiste vrouw ging. Een plaatselijke slager werd van het misdrijf verdacht, omdat hij in het hotel was gesignaleerd waar Shi werkte. Hij werd korte tijd later geëxecuteerd.
Twee maanden geleden werd in China een man vrijgelaten, toen zijn vrouw zich meldde. De man had elf jaar vastgezeten, nadat hij de moord op zijn vrouw had bekend. Zijn vrouw was er destijds vandoor gegaan met een andere man.
Reacties (3)
feeps bezorger | vrijdag 17 juni 2005 - 17:46 | ![]() |
aantal posts:10 | He Speedy... Kben het wel met je eens, maar krijg geen negatief beeld van 'zulke landen' |
carola l. bezorger | maandag 20 juni 2005 - 14:31 | ![]() |
aantal posts:42 | Dat mogen ze dan wel eens beter gaan organisseren enzo, want dit mag natuurlijk niet nog eens gebeuren!!! |
love niekkkk sm correspondent | maandag 20 juni 2005 - 21:06 | ![]() |
aantal posts:108 | niet te geloven wat een rare zaak!!! |