„Big smile”
Wat doe jij als je boos bent? Gooi je met dingen of zeg je juist niks? En wat als je blij bent? Jongeren gingen tijdens de kick-off van Yord zelf aan de slag en interviewde hun leeftijdgenoten over de vier basisemoties: blij, boos, bang en bedroefd. Elke dag komen er twee interviews on line.
Naam: Jorine de Goffau
Leeftijd: 13 jaar
Woonplaats: Nunspeet
Blij: „Als je wat leuks doet of hoort van iemand. Ik heb het er dan vaak over en je kunt het zien aan m’n gezicht: big smile.”
Boos: „Als iemand chagerijnig tegen mij doet. Als ik boos ben, dan begin ik weleens te schelden. Maar ik ben niet snel boos te krijgen.”
Bang: „’s Avonds op straat ben ik een beetje bang als er jongelui rondhangen.”
Bedroefd: „Ik word verdrietig als iemand heel ziek is. Slechte cijfers halen vind ik ook niet leuk.”
Reacties (4)
nicolien nicolien nicolien bezorger | maandag 19 juni 2006 - 19:41 | |
aantal posts:5 | eejjjjjj kben net soow als jou |
iem die by jou op sgol zit stagiair | maandag 28 augustus 2006 - 15:03 | |
aantal posts:64 | heej jorine!!! leuwke foto joh!! (is al wel van byna 2 jr gelede ma da maak nie uit ;-D) |
hvjOuuww verslaggever | zaterdag 29 september 2007 - 14:30 | |
aantal posts:1059 | grappigg... | |
....love.... |
leen redacteur | donderdag 10 januari 2008 - 21:51 | |
aantal posts:635 | bn ook btj zoals jou |