Ict & Media 14 september 2000

Site Bijbel & Onderwijs vernieuwd

Van onze redactie digitale media
AMERSFOORT – Bijbel & Onderwijs heeft sinds deze maand een geheel vernieuwde website. De vereniging wil zo inspelen op het toenemend gebruik van internet.

Op de welkomstpagina staan de actualiteiten van de maand, de toegang tot informatie aan de doelgroepen en de manier waarop bezoekers met de vereniging in contact kunnen treden.

Met name scholen zijn steeds vaker op het wereldwijde net te vinden: zowel leraren, besturen als leerlingen. Bijbel & Onderwijs werkt dan ook momenteel aan een vorm van intranet naar christelijke basisscholen en een scholierensite voor het voortgezet onderwijs. Met de rubriek ”Actualiteiten” speelt de vereniging in op actuele ontwikkelingen.

Via een eigen zoekmachine heeft men toegang tot allerlei actuele onderwerpen zoals creationisme, geloofsopvoeding en nieuwetijdskinderen.

De vernieuwde website is ook interactief, zodat de bezoekers op eenvoudige wijze nadere informatie kunnen opvragen, bestellingen verrichten, problemen melden en (binnenkort) in een gastenboek hun mening kunnen geven over actuele thema's.

www.bijbelenonderwijs.nl